Contact

You are here: Home » Contact

harta

  • Denumirea Societatii: SC Statii de Spalare Vagoane Cisterna CFR SSVAC SA
  • Numar Registrul Comertului:  J29/259/1999
  • CUI: RO11679382
  • Adresa:
    • Sediu social: Ploiesti,  Strada Ghighiului, nr.51, Judetul Prahova;
    • Sectia Bradu: Strada Petrochimistilor,  nr.127,  jud Arges;
  • Fax: 0344816694
  • Web: www.cfrssvac.ro
  • E-mail: office@cfrssvac.ro


Director: 

  • Dobre Marian
  • Telefon: 0723 216 493
  • E-mail: marian.dobre@cfrssvac.ro


Director Adjunct: 

  • Ise Cristian
  • Telefon: 0758 259 842
  • E-mail: cristian.ise@cfrssvac.ro


Compartiment Resurse Umane – Secretariat:

  • Constantin Maria, Tel.: 0758 259 841
  • E-mail: maria.constantin@cfrssvac.ro


Sectia Productie:

  • Masala George Ciprian- Sef Sectie Productie
  • Telefon: 0723 532 408
  • E-mail:george.masala@cfrssvac.ro

Compartiment CTC Laborator:  

  • Radoi Daniela- Sef CTC Laborator
  • Telefon: 0758259844
  • E-mail: daniela.radoi@cfrssvac.ro

Numele dvs. (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)

E mail dvs. (obligatoriu)

Mesajul dvs.:

Compartiment Juridic:

  • Zaharia Mihai-Dragos – Responsabil Compartiment
  • Telefon: 0752 232 892
  • E-mail: mihai.zaharia@cfrssvac.ro

Compartiment Economico-Financiar:

  • Cioranu Catalina – Director Economic
  • Telefon: 0758 259 840
  • E-mail: catalina.cioranu@cfrssvac.ro

 Sectia Bradu Rafinarie

  • Cîrstea Nicolae – Responsabil Punct de Lucru
  • Telefon: 0758259848
  • E-mail: 01cirsteanicolae@gmail.com

Show Comments